ZAPAL ZNICZ PAMIĘCI - Szkoła Pamięta !!!

Władysław Broniewski " Zaduszki"

"W dniu Zaduszek, W czas jesieni, Odwiedzamy bliskich groby, Zapalmy zasmuceni Małe lampki - znak żałoby.
Światła cmentarz rozjaśniły, Że aż łuna bije w dali, Lecz i takie są mogiły, Gdzie nikt lampki nie zapali".

Samorząd Uczniowski  włączył się w akcję MEN „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia w związku ze zbliżającymi się dniami, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych.

W ramach akcji podjęto w szkole szereg działań. Jednym z nich było posprzątanie oraz zapalenie zniczy na opuszczonych i zapomnianych grobach przez uczniów klasy VI A pod kierunkiem wychowawcy.

Data dodania: 2019-10-25 16:42:23
Data edycji: 2019-12-01 17:01:53