Wyjdźmy na spacer - nie tylko wirtualny :)

W chwili obecnej mnóstwo czasu spędzamy w domu, a nasza aktywność fizyczna jest bardzo ograniczona. Dlatego zachęcamy Was do spacerów po Rumi. Nie wiemy, czy będziemy mogli podróżować daleko, ale zapewniamy, że w naszym mieście też można interesujaco spędzić czas na spacerach, zwłaszcza tych połączonych z ciekawostkami historycznymi i zabawą w TRInO. Trasę pomogą wam wyznaczyć wskazówki w załączonej prezentacji, a byłoby nam bardzo miło, gdybyście zdjęcia ze swoich spacerów pokazali w komentarzach pod postem na ten temat na szkolnym Facebook'u.

Prezentacja - Nasze propozycje spacerów "Rumia Oczami Dzieci"

Data dodania: 2020-06-07 16:43:35
Data edycji: 2020-06-07 16:50:36