WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018/19

28 września br. braliśmy udział w akcji „Samorządy mają głos" organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Program wyborczy przygotowało ośmioro kandydatów z oddziałów gimnazjalnych i z klas szkoły podstawowej.

Nad organizacją i przebiegiem wyborów czuwali uczniowie z klasy 7a. Członkowie komisji sprawdzali listy wyborców, wydawali karty wyborcze. Każdy uczeń miał prawo oddać głos na swoich kandydatów w miejscu zapewniającym zachowanie tajemnicy.

Po zliczeniu głosów i sporządzeniu protokołów oficjalnie ogłoszono wyniki wyborów. Zwyciężył Marek Banaszkiewicz, który pokieruje Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym 2018/2019. Wszystkim kandydatom gratulujemy i liczymy na Ich kreatywność i zaangażowanie na rzecz Samorządu Uczniowskiego!
Opiekun SU Anna Nowakowska

Data dodania: 2019-07-11 15:31:35