WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2017/2018

29 września braliśmy udział w akcji „Samorządy mają głos" organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Program wyborczy przygotowało trzech kandydatów:

Aleksandra Marzejan z 2a, Patryk Andrzejewski z 3b i Szymon Kopicki z 3m.

Uczniowie rywalizowali w starciu o głosy swoich kolegów z klas czwartych i siódmych SP 9 oraz drugich i trzecich wygaszanego Gimnazjum nr 2.
Nad organizacją i przebiegiem wyborów czuwali uczniowie z klasy 2a i 2b. Członkowie komisji sprawdzali listy wyborców, wydawali karty wyborcze. Każdy uczeń miał prawo oddać głos na swoich kandydatów w miejscu zapewniającym zachowanie tajemnicy.
Po zliczeniu głosów i sporządzeniu protokołów oficjalnie ogłoszono wyniki wyborów.

Zwyciężyła Aleksandra Marzejan, która pokieruje Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym 2017/2018.

Data dodania: 2019-07-11 15:28:10
Data edycji: 2019-07-17 13:34:19