Szkolne Wybory uczą głosowania

30 września br. braliśmy udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Program wyborczy przygotowało trzech kandydatów z klas VIII szkoły podstawowej.

Nad organizacją i przebiegiem wyborów czuwali uczniowie z klasy 6a w składzie: Maja, Aleksandra oraz Mikołaj. Każdy uczeń miał prawo oddać jeden głos na wybranego kandytata.

Po zakończeniu głosowania i podliczeniu głosów ogłoszono wyniki wyborów. Zwyciężyła Anna Jastrzębska, która pokieruje Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym 2019/2020. Wszystkim kandydatom gratulujemy i liczymy na Ich kreatywność i zaangażowanie na rzecz Samorządu Uczniowskiego!
Opiekun SU Anna Nowakowska

Data dodania: 2019-10-13 12:10:57