"Szkoła pamięta" akcja MEN

Ten kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości.
J. Piłsudski

Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań – napisał do szkół Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski, zapraszając do udziału w akcji "Szkoła pamięta" Głównym celem tej inicjatywy jest zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia. Kulminację tych aktywności zaplanowano na 25 października 2019 r.  Nasz szkoła również będzie brała udział w akcji "Szkoła pamięta". Zapalimy znicze, odwiedzimy groby zasłużonych oraz lokalne miejsca pamięci.

Data dodania: 2019-10-21 19:00:47
Data edycji: 2019-10-21 20:07:13