Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2021/2022 odbywa się od 22 marca – 26 kwietnia 2021 r. Szczegółowe informacje i formularze - Na skróty - z lewej strony.

SPOTKANIE Z GADAMI czyli żywa lekcja przyrody w oddziale przedszkolnym!

2 października odbyło się niezwykłe spotkanie z gadami. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obserwowały pokazywane im zwierzęta, m.in. pytona królewskiego, warana, kajmana okularowego, skorpiona, straszyka australijskiego i agamę brodatą. Pan Mariusz opowiadał różne ciekawostki dotyczące budowy gadów, ich pożywienia i pochodzenia. Dzieci miały okazję dotknąć, pogłaskać niektóre gady. Wszystko działo się pod czujnym okiem opiekuna zwierząt. Spotkanie było bardzo udane o czym świadczyły liczne pytania dzieci, a także chęć odwiedzenia gadów w Świat Gadów.

Data dodania: 2019-10-02 23:24:28
Data edycji: 2019-10-03 08:46:50