Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Segregacja odpadów

Segregacja odpadów

W odpowiedzi na oczekiwania lokalnych samorządów Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” realizuje działania informacyjne dot. segregacji odpadów, w tym obowiązku wydzielania z odpadów zmieszanych odpadów kuchennych (bioodpadów). W ramach prowadzonych działań zrealizowano film instruktażowy dot. prawidłowej segregacji odpadów zielonych oraz kuchennych. Od połowy marca do końca czerwca br. film jest emitowany w lokalnej TV (Twoja Telewizja Morska) oraz na ekranach LED w autobusach komunikacji miejskiej (Gdynia, Kosakowo, Rumia, Sopot).

Przesyłamy link do ww. filmu: https://www.youtube.com/embed/COf4QK7rCjQ.

Informujemy, że materiał został zrealizowany na zlecenie Komunalnego Związku Gmin Dolina „Redy i Chylonki”, który jest właścicielem autorskich praw majątkowych ww. filmu. Związek ma prawo do rozporządzania niniejszym utworem w całości lub wybranej części na rzecz podmiotów trzecich, zwłaszcza gmin uczestniczących w Związku i/lub podmiotów współpracujących ze Związkiem.

 

Z poważaniem

Małgorzata Książkiewicz

Dział Ochrony Środowiska

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” w Gdyni

Data dodania: 2020-03-30 17:16:46
Data edycji: 2020-03-30 17:19:14
Ilość wyświetleń: 146

"Dziecko jest pergaminem szczelnie zapisanym drobnymi hieroglifami, których część tylko zdołasz odczytać lub tylko zakreślić i własną wypełnić treścią"

Janusz Korczak

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook