Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2021/2022 odbywa się od 22 marca – 26 kwietnia 2021 r. Szczegółowe informacje i formularze - Na skróty - z lewej strony.

Rekrutacja do OWP 2021/2022

REKRUTACJA  DO ODDZIAŁÓW WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO  NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Dzieci JUŻ uczęszczające do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Rumi nie podlegają rekrutacji (Rodzice/opiekunowie składają jedynie DEKLARACJĘ o kontynuacji wychowania przedszkolnego w terminie do 22 lutego 2021 r.).

1. Formularz WNIOSKU rekrutacyjnego dostępny jest WYŁĄCZNIE na stronie internetowej szkoły obwodowej oraz w przedsionku szkoły.
  2. REKRUTACJA ODBYWA SIĘ W TERMINIE 1 marca – 12 marca 2021 r.

Wypełnione WNIOSKI  wraz z Klauzulą informacyjną prosimy przesyłać mailem (w formacie dokumentów WORD, PDF lub skanem) na adres mailowy szkoły: sp4@rumia.edu.pl lub wrzucić do urny w przedsionku szkoły (w dni robocze 6.30-17.00). Urna będzie właściwie zabezpieczona oraz dozorowana przez pracowników szkoły. Jej zawartość zostanie udostępniona wyłącznie komisji rekrutacyjnej powołanej przez Dyrektora Szkoły po zakończeniu procesu rekrutacji.

W razie skorzystania z formy złożenia WNIOSKU rekrutacyjnego poprzez urnę, prosimy o ograniczenie swojej obecności wyłącznie do przedsionka szkoły. Pracownicy obsługi nie są uprawnieni do odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji, natomiast Sekretariat będzie odpowiadał na ewentualne pytania wyłącznie telefonicznie.

Tel. do sekretariatu: (58) 671-06-45

Monika Polak-Bojan

Poniżej zasady rekrutacji oraz wymagane dokumenty.

Data dodania: 2019-07-11 14:48:15
Data edycji: 2021-03-22 10:05:10