Rekrutacja 2020/2021

UWAGA ZMIANY!

REKRUTACJA  DO KLAS PIERWSZYCH  NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Do klasy I publicznej szkoły podstawowej dzieci zamieszkałe w obwodzie tej szkoły przyjmowane są na podstawie Zgłoszenia rodziców/prawnych opiekunów.

Formularz zgłoszenia do klasy I dostępny jest WYŁĄCZNIE na stronie internetowej szkoły obwodowej oraz w przedsionku szkoły.

Uprzejmie prosimy o sprawdzanie, czy wypełniane wnioski są właściwe (inne są dla dzieci z obwodu i spoza obwodu) – oraz czy zawierają klauzulę informacyjną.

REKRUTACJA ODBYWA SIĘ W TERMINIE 23 MARCA – 27 KWIETNIA 2020 R.

Wypełnione Zgłoszenia rekrutacyjne wraz z Klauzulą informacyjną prosimy przesyłać mailem (w formacie dokumentów WORD, PDF lub skanem) na adres mailowy szkoły: sp4@rumia.edu.pl

Z uwagi na szczególne okoliczności zewnętrzne towarzyszące procesowi tegorocznej rekrutacji, podpisy rodziców/prawnych opiekunów na Zgłoszeniu rekrutacyjnym będzie można złożyć w terminie późniejszym, po ustaniu zagrożenia epidemicznego.

W szczególnych przypadkach Zgłoszenie rekrutacyjne można wrzucić do urny znajdującej się w przedsionku szkoły (w dni robocze 8.00-15.00) – wówczas wniosek musi być wypełniony szczegółowo (łącznie z podpisami rodziców/prawnych opiekunów).

Urna będzie właściwie zabezpieczona oraz dozorowana przez pracowników szkoły. Jej zawartość zostanie udostępniona wyłącznie komisji rekrutacyjnej powołanej przez Dyrektora Szkoły po zakończeniu procesu rekrutacji.

W razie skorzystania z formy złożenia Zgłoszenia rekrutacyjnego poprzez urnę, prosimy o ograniczenie swojej obecności wyłącznie do przedsionka szkoły. Pracownicy obsługi nie są uprawnieni do odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji, natomiast Sekretariat będzie odpowiadał na ewentualne pytania wyłącznie telefonicznie.

Tel. do sekretariatu: (58) 671-06-45

Monika Polak-Bojan

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Janusza Korczaka w Rumi
3 Maja, Abrahama, Bydgoska, Dokerów numery parzyste od nr 2 do nr 50, Działkowców, Elbląska, Gdańska, Gdyńska, Gdańska nr 2 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 19, Gnieźnieńska, Harcmistrza Pawła Wyszeckiego, Henryka Dąbrowskiego numery nieparzyste od nr 27 do nr 109 oraz numery parzyste od nr 30 do nr 50,Grudziądzka, Janowska, Kielecka, Kochanowskiego, Kolejowa, Krakowska, Księdza Lucjana Gierosa, Lubelska, Łódzka, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 29 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 16, Morska numery nieparzyste od nr 1 do nr 19 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 24A, NMP Wspomożenia Wiernych, Objazdowa, Obrońców Westerplatte, Oliwska, Olsztyńska, Opolska, Portowa, Radomska, Słupska, Stanisława Ormińskiego, Starowiejska od nr 1 do skrzyżowania z ul. Henryka Dąbrowskiego oraz od nr 2 do skrzyżowania z ul. Henryka Dąbrowskiego, Suwalska, Świętojańska, Torowa, Warszawska, Wileńska.

Zobacz terminy poniżej

Data dodania: 2019-07-11 14:48:15