Rekrutacja 2020/2021

Do klasy I publicznej szkoły podstawowej dzieci zamieszkałe w obwodzie tej szkoły przyjmowane są na podstawie zgłoszenia rodziców/prawnych opiekunów.

Wzór zgłoszenia do klasy I dostępny będzie w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły obwodowej.

REKRUTACJA  KANDYDATÓW DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH 2020/2021

REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ W TERMINIE 2-13 MARCA 2020 R. WNIOSKI DO POBRANIA NA STRONIE SZKOŁY (dostępne od 10 lutego). Nie przyjmujemy wniosków PRZED tym terminem.

UWAGA!

Prosimy o  dokładne wypełnianie wniosków o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego. Wszystkie wymagane oświadczenia/dokumenty (wskazane w pkt.4 wniosku) należy dołączyć W DNIU złożenia wniosku.
Informujemy, że nie będziemy przyjmować niekompletnych wniosków i nie dopuszczamy możliwości donoszenia jakichkolwiek wymaganych dokumentów po terminie.

Poniżej podano terminy rekrutacji.

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Janusza Korczaka w Rumi
3 Maja, Abrahama, Bydgoska, Dokerów numery parzyste od nr 2 do nr 50, Działkowców, Elbląska, Gdańska, Gdyńska, Gdańska nr 2 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 19, Gnieźnieńska, Harcmistrza Pawła Wyszeckiego, Henryka Dąbrowskiego numery nieparzyste od nr 27 do nr 109 oraz numery parzyste od nr 30 do nr 50,Grudziądzka, Janowska, Kielecka, Kochanowskiego, Kolejowa, Krakowska, Księdza Lucjana Gierosa, Lubelska, Łódzka, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 29 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 16, Morska numery nieparzyste od nr 1 do nr 19 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 24A, NMP Wspomożenia Wiernych, Objazdowa, Obrońców Westerplatte, Oliwska, Olsztyńska, Opolska, Portowa, Radomska, Słupska, Stanisława Ormińskiego, Starowiejska od nr 1 do skrzyżowania z ul. Henryka Dąbrowskiego oraz od nr 2 do skrzyżowania z ul. Henryka Dąbrowskiego, Suwalska, Świętojańska, Torowa, Warszawska, Wileńska.

Data dodania: 2019-07-11 14:48:15
Data edycji: 2020-02-26 14:57:20