WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW

Krystyna Sulecka - przewodniczący

Barbara Fopka - zastępca przewodniczącgo

Natalia Pulkowska - skarbnik

Prosimy o wpłatę 50 zł do końca grudnia 2019, papier ksero 25 zł - składka roczna od ucznia, wpłata do końca pażdziernika.
Składkę na papier ksero  zbierają skarbnicy klasowi.

Składki na Radę Rodziców można wpłacać:

1. u skarbnika klasowego

2. u skarbnika Rady Rodziców w trakcie zebrań

3. przelewem na konto bankowe:

Bank Rumia Spółdzielczy 56 8351 0003 0042 0101 2000 0010

KONTAKT: radarodzicowsp4rumia@interia.pl

WIADOMOŚCI

1.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 4 zwraca się z prośbą do Rodziców, którzy wjeżdżają do szkoły z wózkami, aby wchodzili tylko z dziećmi w gondolach.  Rodziców dzieci, których chodzą samodzielnie, prosimy o zostawianie wózka w przedsionku szkolnym.
Prośbę kierujemy z myślą o bezpieczeństwie dzieci, szczególnie tych, które przychodzą do Oddziałów Zerówkowych i klas 1-3.

2.

Rada Rodziców prosi Skarbników z Trójek Klasowych o zebranie po 25 zł od ucznia na papier ksero na rok szkolny 2019/20 do końca października (o którym informowali Wychowawcy Klas na pierwszym zebraniu). Skarbników Trójek Klasowych prosimy o kontakt i umówienie się na odbiór zebranej kwoty z Radą Rodziców Szkoły poprzez Grupę na FB.

3.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 4 zwraca się z prośbą do Rodziców, którzy chcieliby pomóc i we własnym zakresie zrobić osłony na kaloryfery w młodszych klasach. Jeśli ktoś ma jakieś niepotrzebne osłony, deseczki, palety które by się nadały - mile widziane, to samo jeśli chodzi o jakieś pufy, krzesła, meble itp.

Rada Rodziców SP 4

Data dodania: 2019-07-11 15:41:45