PASOWANIE NA CZYTELNIKA

7 i 8 marca 2019 roku przyjaciółmi biblioteki szkolnej stali się uczniowie klas pierwszych. W poczet nowych czytelników przyjętych zostało 42 uczniów.

Lekcja biblioteczna wzbogacona została krótkim przedstawieniem z udziałem dwóch pacynek rudej kotki – Rysi oraz szopa Szymka, pojawiła się również postać Michała. Przerywnikiem pomiędzy scenkami był krótki film animowany na temat czytelnictwa. Na zakończenie uczniowie poddani byli próbie wiedzy, którą przeszli pomyślnie.
Następnie Pani dyrektor Monika Polak – Bojan oraz Pani dyrektor Elżbieta Miotke dokonały aktu pasowania, co przypięczetowało przynależność uczniów do naszej społecznośći bibliotecznej. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały zakładki.
Ten dzień był miły i pełen wrażeń. Jesteśmy przekonani, że na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Data dodania: 2019-07-11 15:07:17
Data edycji: 2019-07-17 13:33:21