NOWY ROK SZKOLNY 2018/19

Dnia 3 września 2018 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Apel przygotowała klasa 3m pod kierownictwem p. Anny Nowakowskiej. Podczas apelu o godzinie 11.00 odbyło się pasowanie najmłodszych  uczniów naszej szkoły.

Przed nami nowe zadania, z których najbliższe - to wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Organizujemy je we współpracy z CEO (Centrum Edukacji Obywatelskiej), które zaprosiło wszystkie szkoły do udziału w akcji "Samorządy mają głos", aby wesprzeć szkoły w organizacji i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz SU.

Opiekun SU:
mgr Anna Nowakowska