Nowy Rok Szkolny 2017/18

Dnia 4 września 2017 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Apel przygotowała klasa 2b pod kierownictwem p. Agnieszki Perlak. Gościem honorowym był Burmistrz Rumi p. Michał Pasieczny, który pasował na ucznia dzieci z klasy 1e i 1f.

Przed nami nowe zadania, z których najbliższe - to wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Organizujemy je we współpracy z CEO (Centrum Edukacji Obywatelskiej), które zaprosiło wszystkie szkoły do udziału w akcji "Samorządy mają głos" , aby wesprzeć szkoły w organizacji i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz SU.
Opiekun SU:
mgr Agnieszka Perlak