Na sportowo!

Rugby Tag to dyscyplina, która zdobywa coraz większą popularność. w naszej szkole można wziąć udział w zajeciach, które pozwolą Wam na zapoznanie się z tą grą, a przy okazji zapeniają dobrą zabawę i dużą dawkę ruchu!  W poniedziałki o godzinie 16:00 oraz w środy o  17:10 przybywajcie na zajęcia ogólnorozwojowe dla klas 1-4 z elementami Rugby Tag, prowadzone przez Grzegorza Grinholca . W czasie zajęć uczniowie zgłębić można  tajniki tej interesującej gry, a także zagrać w zbijaka, unihokeja, piłkę nożną, murarza, berka itp. W zajęciach uczestniczą zarówno chłopcy jak i dziewczyny!

Data dodania: 2021-06-23 08:51:41
Data edycji: 2021-07-01 16:25:06