MIKOŁAJKOWO

W środę 6 grudnia z okazji Mikołajek Samorząd Uczniowski zorganizował akcję "Czapka Mikołaja". W tym dniu mogliśmy ubrać się na czerwono, założyć czapkę Mikołaja lub mikołajowe gadżety.

Osoby przebrane nie były pytane :)
Najbardziej mikołajkowe klasy 1e,1f SP oraz 2a,3a Gim zostały obdarowane słodyczami ufundowanymi przez SU.
Dodatkowo na dwóch długich przerwach odbywał się kiermasz ciast, który cieszył się dużym powodzeniem. Wybór był duży i pyszny!
Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za dostarczenie ciast na tą okazję. Zebrane pieniądze będziemy mogli wykorzystać na bieżące potrzeby a także na pomoc charytatywną.

Data dodania: 2019-07-11 15:30:09
Data edycji: 2019-07-17 13:46:50