Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Konsultacje grupowe dla klas ósmych

Informuję, że na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów Ministra Edukacji Narodowej od dnia  25 maja 2020 r. w szkole zostaną zorganizowane konsultacje dla uczniów klas 8 z nauczycielami prowadzącymi zajęcia z przedmiotów egzaminacyjnych. Konsultacje mają charakter dobrowolny. Jednocześnie informuję, że realizacja konsultacji może odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, po zgłoszeniu takiej potrzeby nauczycielowi w terminie z nim ustalonym. Harmonogram konsultacji zostanie przesłany rodzicom i uczniom poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Rodzice uczniów,  zainteresowanych uczestniczeniem w takiej formie zajęć, proszeni są o zgłoszenie udziału dziecka (w załączniku)  do sekretariatu szkoły.

W czasie funkcjonowania konsultacji będzie obowiązywał rygor sanitarny i szczególne procedury bezpieczeństwa, w tym przychodzenia/wychodzenia uczniów do/z budynku szkoły oraz ich pobytu w szkole.

Procedury umieszczone zostaną na stronie internetowej szkoły. Wszyscy rodzice i uczniowie są zobowiązani do zapoznania się z nimi i ich przestrzegania.

Informuję także, że dla proces dydaktyczny – realizacja podstawy programowej dla wszystkich klas –  nadal prowadzony będzie z  wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

 Z wyrazami szacunku

Dyrektor szkoły

Monika Polak-Bojan

Data dodania: 2020-05-22 14:56:36
Data edycji: 2020-05-22 14:59:04
Ilość wyświetleń: 158

Konkursy

Nowy konkurs! Sprawdź i weź udział!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

"Dziecko jest pergaminem szczelnie zapisanym drobnymi hieroglifami, których część tylko zdołasz odczytać lub tylko zakreślić i własną wypełnić treścią"

Janusz Korczak

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook