Klub kumpli. Czym jest dokuczanie?

CZYM JEST DOKUCZANIE? Dokuczanie to powtarzające się złe traktowanie innych lub celowe ich ranienie. Dokuczanie może zdarzyć się każdemu. Może mieć miejsce w szkole, na placu zabaw, w domu lub w internecie. Może polegać na szturchaniu, biciu, wyśmiewaniu, zabieraniu rzeczy, przezywaniu, celowym ignorowaniu lub pomijaniu, a także wytykaniu z powodu odmienności. Dokuczanie nigdy nie jest w porządku. To nie Twoja wina, jeśli ktoś Cię krzywdzi.
Dzięki Akcji Carton Network uczniowie naszej szkoły zapoznali się z zasadami klubu kumpli. Za współpracę otrzymaliśmy certyfikat kumpli.
Serdecznie dziękujemy Carton Network
Data dodania: 2020-06-15 11:02:53