HOLY WINS

31 października w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych Samorząd Uczniowski zaproponował obchody HOLY WINS czyli ŚWIĘTY ZWYCIĘŻA. Uczniowie mogli przebrać się za świętych. Pomysłowością wykazały się najbardziej klasy czwarte i dzięki nim gościliśmy w naszej szkole św. Maryję, św. Abrahama oraz wielu aniołów.

Każdy przebrany uczeń był zwolniony z pytania lub niezapowiedzianych kartkówek.
Akcja „ zapal znicz pamięci"
Ochotnicy z klasy 2a i 2b poszli na cmentarz komunalny w Rumi, aby uczcić pamięć zmarłych nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Grupa ochotników pod opieką p. Grażyny Ligęzy posprzątała zaniedbane groby i zapaliła wiele zniczy zebranych od wszystkich klas. Dziękujemy, że przyłączyliście się do naszej akcji - SU

Data dodania: 2019-07-11 15:29:00
Data edycji: 2019-08-26 15:31:39