DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Wystarczy tylko uśmiechnąć się do drugiej osoby, powiedzieć miłe słowo, ale można było też przyłączyć się do akcji organizowanej przez Samorząd Uczniowski.

We wtorek na parterze, na przeciwko portierni, stanęło Drzewko Życzliwości i Pozdrowień, na którego liściach można było wpisywać pozdrowienia i życzenia dla koleżanki, kolegi, nauczyciela...
Uczniowie z zaciekawieniem szukali dla siebie i odczytywali miłe oraz wesołe życzenia.

Dla wyróżnienia tego dnia uczniowie i nauczyciele byli ubrani na żółto, ponieważ kolor żółty to kolor optymizmu i radości. W zamian uczniowie tak ubrani nie byli pytani.
DLA WYCHOWAWCÓW przygotowany był scenariusz lekcji wychowawczej nt. „Obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jak być człowiekiem życzliwym?"
SU przygotował dla wszystkich nauczycieli i uczniów życzliwe sentencje, przeprowadził głosowanie na najbardziej życzliwego ucznia w klasie i nauczyciela w szkole oraz ozdobił drzwi i korytarze szkolne.
Wyniki głosowania:

Nauczyciel:

Monika Polak-Bojan
1e Filip W., Szymon W.
1f Alicja B.
4h Maja B.
4i Milena Z.
4j Wiktoria R.
7f Alicja C.
7g Łukasz G.
2a Aleksandra M.
2b Katarzyna S.
2c w kinie
2d Natalia B., Damian G.
2m Karolina K.
3a Amelia Ś.
3b Kacper S.
3c Zuzanna K.
3m Agata D.
Wręczyliśmy 18 orderów życzliwości. Gratulujemy!

Data dodania: 2019-07-11 15:29:27
Data edycji: 2019-07-17 13:43:00