DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I OTRZĘSINY

13 października chór szkolny pod kierownictwem Ewy Szmidt zaśpiewał wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły kilka piosenek a Przewodnicząca SU odczytała serdeczne życzenia.
Następnie wszystkie klasy wzięły udział w otrzęsinach klas czwartych i siódmych, które poprzez quizy, śmieszne konkurencje typu karmienie mlekiem z zamkniętymi oczami i zabawy sportowe zdały egzamin i zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej. Organizatorami otrzęsin klas czwartych była klasa 2b pod kierownictwem p. Agnieszki Perlak i p. Marzeny Zięby a otrzęsin klas siódmych była klasa 3m pod kierownictwem p. Moniki Polak-Bojan.

Data dodania: 2019-07-11 15:28:31
Data edycji: 2019-07-17 13:34:56