DOBRE JEDZENIE I PIĘKNE MÓWIENIE

Zajęcia logopedyczne w dniach 30.05.2022- 03.05.2022 urozmaicone zostały grami, zabawami i pomocami edukacyjnymi związanymi z tematyką warzyw i owoców. Uczniowie ćwicząc prawidłową wymowę opowiadali o swoich ulubionych zdrowych przekąskach, wymyślali pyszne potrawy, które można przyrządzić z warzyw i owoców, a także zastanawiali się, jak często należy je spożywać. Rodziców młodszych dzieci zachęcamy, by zapoznać się z dołączonym plakatem na temat związku sposobu karmienia z rozwojem mowy. Plakat pochodzi ze strony https://logopeda.info/publikacje/plakaty-i-ulotki/ .

Data dodania: 2022-06-15 08:21:02
Data edycji: 2022-06-15 08:24:30